Ogólne

Czym jest mobilna autopomoc?

Samochody w dzisiejszych czasach bardzo często się psują. Problem pojawia się w momencie, kiedy zepsują się one na drodze i nie ma co z nimi zrobić. Wtedy jedyną alternatywą może okazać się mobilna autopomoc, która posiada bardzo wiele zalet – tłumaczą fachowcy z firmy DDAuto.pl, która działa na terenie Koszalina i okolic.

Dojazd do klienta

Największą zaletą takiego rozwiązania jest to, że firma oferująca autopomoc dojeżdża samodzielnie do klienta. Jeżeli nie możliwe okaże się naprawienie samochodu, lub jego holowanie to przywożona jest specjalna laweta, która auto zawozi do odpowiedniego zakładu. Tak więc, nawet jeśli samochód stanie na skrzyżowaniu, to firma taka przyjeżdża aby nie tylko usunąć auto z drogi, ale również aby następnie je naprawić.

Szybkość działania

Mobilna autopomoc cechuje się również tym, że jest bardzo szybka i skuteczna. W jednym momencie klient dzwoni do firmy i w ciągu kilku minut zjawia się laweta wraz z mechanikiem. Tak więc nie trzeba się wtedy martwić o zabranie samochodu z drogi, co na własną rękę mogłoby się okazać bardzo trudne. Ponadto usługi takie zazwyczaj nie są drogie. Tym bardziej opłaca się z nich korzystać. Autopomoc przyjedzie nawet w momencie, kiedy samochód stanie na trasie poza granicami miasta. Dzieje się tak dlatego, ponieważ klient płaci za przejechane kilometry. Pracownicy takiej firmy po przyjętym zgłoszeniu mogą więc dotrzeć wszędzie.

Usługę mobilnej autopomocy na terenie Koszalina i okolic świadczy firma DD Auto. Zapoznaj się z ich ofertą: auto pomoc Koszalin.